sowie

Adresy instytucji, urzędów, organizacji, firm w Wałbrzychu, Świdnicy, Jeleniej Górze i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Seniorlife at home - opieka dla seniorów
2024-05-13 19:47

SENIORLIFE AT HOME Spółka z o.o.
58-500 Jelenia Góra, 1 Maja 25
+48 75 777 79 62
+49 152 118 742 84
info_at_seniorlifeathome.eu
www.seniorlifeathome.eu


Seniorlife at home świadczy usługi dla seniorów. Dobre samopoczucie i zadowolenie starszych osób jest dla nas najważniejsze. Misją JSC jest pomoc i zapewnienie godnego życia starszym osobom w ich domu.

Nasza firma Seniorlife at home oferuje seniorom 24-godzinną kompetentną troskliwą opiekę w domu, którą zapewnią im troskliwe opiekunki z Polski. Każdy senior chciałby spędzić jesień swego życia w miłej, przyjemnej i troskliwej atmosferze. Również członkowie rodziny chcieliby zapewnić swoim podopiecznym wszystkiego, co najlepsze i dać im możliwość przeżycia starości we własnym domu.

Seniorlife at home jest firmą zapewniającą troskliwą opiekę seniorom w przystępnej cenie i najlepszą alternatywą dla zakładu opiekuńczego lub kompleksu mieszkalnego dla osób starszych ze stałą opieką medyczno- socjalną.Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: