sowie

Adresy instytucji, urzędów, organizacji, firm w Wałbrzychu, Świdnicy, Jeleniej Górze i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Prawnik, kancelaria prawna Bielsko-Biała
2024-04-26 12:17

Kancelaria
Radca prawny Anna Kaplita
Adwokat Katarzyna Greń


ul. Juliusza Słowackiego 7/5
43-300 Bielsko-Biała

+48 572 816 997
+48 730 303 875
biuro@kancelariakg.com


Wieloletnie doświadczenie i współpraca ze specjalistami m.in. z zakresu prawa podatkowego, ochrony danych osobowych, ubezpieczeń społecznych, pozwala nam prowadzić kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych, jak też świadczyć jednostkowe usługi prawne w zależności od wymagań Klienta. W naszym działaniu kierujemy się przede wszystkim zasadą indywidualnego podejścia do każdej sprawy i każdego Klienta, a naszym najważniejszym celem jest skuteczność podejmowanych działań prawnych i zadowolenie Klienta.

Kancelaria prawna Bielsko-Biała :

Radca prawny Anna Kaplita - zajmuje się w szczególności zagadnieniami związanymi z prawem umów, prawem autorskim, sporami związanymi ze znakami towarowymi i nieuczciwą konkurencją, prawem konsumenckim, jak również prawem upadłościowym. Posiada bogate doświadczenie w kompleksowym doradztwie na rzecz przedsiębiorców, w tym w zakresie prawa spółek, prawa pracy oraz reprezentacji klientów w ramach postępowań sądowych. Posługuje się językiem angielskim oraz językiem włoskim.

Adwokat Katarzyna Greń - specjalizuje się, m.in. w sprawach rozwodowych i związanych z podziałem majątku wspólnego. Posiada także doświadczenie w prowadzeniu spraw karnych, w tym gospodarczych. Doradzała przy zawieraniu wielomilionowych transakcji związanych z obrotem nieruchomościami, jak również w planowaniu struktur biznesowych podmiotów gospodarczych, zajmując się ponadto bieżącą obsługą prawną ich działalności.Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: