sowie

Adresy instytucji, urzędów, organizacji, firm w Wałbrzychu, Świdnicy, Jeleniej Górze i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Jelenia Góra
2024-02-23 15:06

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego dr Monika Bilik-Jaśków
Biuro: 58-506 Jelenia Góra, ul. Sygietyńskiego 1/16
Telefon: +48 609 851 849
E-mail: kontakt(@-at)tlumaczenia.business


Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Jelenia Góra


Tłumaczenia pisemne:

W ramach tłumaczeń pisemnych oferuję zarówno tłumaczenia uwierzytelnione, jak i zwykłe.

Jako doświadczony tłumacz płynnie operuję terminologią specjalistyczną w zakresie rejestru prawniczego. Przekłada się to na precyzję i rzetelność każdego wykonanego przeze mnie tłumaczenia.

Tłumaczę wszelkiego rodzaju akty prawne, dokumenty procesowe, certyfikaty, umowy, dokumenty stanu cywilnego, odpisy z KRS, rejestry handlowe czy sprawozdania finansowe.

Tłumaczenia zwykłe to tłumaczenia tekstów nie wymagających oficjalnego potwierdzenia ani uwierzytelnienia. Obejmują one szeroki wachlarz dokumentów: począwszy od treści stron internetowych poprzez korespondencję biznesową czy prywatną aż po teksty literackie.

Wykonuję przekłady dla firm, instytucji oraz dla klientów indywidualnych. Każde zlecenie jest dla mnie ważne i podchodzę do niego z należytą starannością.
 


Tłumaczenia ustne:

Tłumaczenia ustne przysięgłe (poświadczone) są nieodzowne we wszelkich kontekstach, gdzie istotne są wiarygodność i legalność tłumaczenia, takie jak na przykład udział tłumacza podczas czynności notarialnych.

Tłumaczenie ustne przy czynnościach notarialnych stanowi istotne zabezpieczenie wszystkich zainteresowanych stron, gdzie precyzja w zrozumieniu treści dokumentów i specyfiki procedur urzędowych jest kluczowa. Dzięki mojemu długoletniemu doświadczeniu oraz doskonałej kompetencji językowej zapewniam dokładność i profesjonalizm tłumaczenia w trakcie czynności notarialnych.

Ponadto oferuję tłumaczenia przysięgłe (poświadczone) w innych oficjalnych sytuacjach, takich jak przesłuchania sądowe, ceremonie ślubne czy spotkania z urzędnikami.

Dodatkowo – w ramach tłumaczeń nieprzysięgłych – świadczę profesjonalne usługi w zakresie wsparcia językowego podczas spotkań biznesowych, negocjacji oraz szkoleń. Działając zawsze z pełnym zaangażowaniem, zapewniam wysoką jakość tłumaczeń ustnych, które przyczyniają się do sprawnego porozumiewania się zainteresowanych stron.Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: