sowie

Adresy instytucji, urzędów, organizacji, firm w Wałbrzychu, Świdnicy, Jeleniej Górze i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Biuro Architektoniczne Strzegom
2024-01-16 12:59

Biuro Architektoniczne CIGNUS-ARCHITEKTURA Anna Małgorzata Kalinowska

Aleja Wojska Polskiego 75, 58-150 Strzegom
tel. 604 145 816
e-mail: cignus@wp.pl
www: https://www.cignus.pl


Inwestorom oferujemy wszystkie rodzaje projektów budowlanych i wykonawczych, począwszy od obiektów małej architektury, poprzez domy jedno- i wielorodzinne, biurowce-siedziby firm po obiekty użyteczności publicznej, w tym również sklepy wielkopowierzchniowe.

Współpracując z gminami i zarządcami nieruchomości wykonujemy projekty renowacji obiektów zabytkowych. W szerokim zakresie naszej działalności znalazło się również projektowanie zieleni i zranżacje wnętrz. Wszystkie projekty oferujemy jako kompleksową usługę. Współpracując na zasadzie e-partnership z pracowniami konstrukcyjnymi, branży elektrycznej, wod-kan, inż. drogownictwa, itd. oferujemy końcowy produkt w postaci pełnego projektu wraz z załatwianiem przewidzianych formalności z pozwoleniem na budowę włącznie. Prowadzimy także nadzory inwestorskie i kierownictwo budowy.Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: