sowie

Adresy instytucji, urzędów, organizacji, firm w Wałbrzychu, Świdnicy, Jeleniej Górze i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
GRATUS Wałbrzych - Biuro Usług Turystycznych
2022-09-05 13:44

BIURO USŁUG TURYSTYCZNYCH "GRATUS"
UL. BASZTOWA 43/9, 58-316 WAŁBRZYCH

Oddział:
Nowa Niedrzwica 42, 66-340 Przytoczna

tel/fax 74-841-33-29
tel. kom. 602-101-058
tel. kom. 600-630-674
e-mail: gratus@wp.pl
www.gratus.com.pl
 


Oferta Biura Usług Turystycznych "GRATUS" w Wałbrzychu jest naszą wstępną propozycją. Każda z przedstawionych wycieczek może być zmodyfikowana i dostosowana do Państwa potrzeb i życzeń.

Fakt, że nasze Biuro posiada siedzibę w Wałbrzychu, a oddział w Nowej Niedrzwicy, nie ma istotnego wpływu na cenę wycieczki, ponieważ korzystamy ze sprawdzonych baz transportowych znajdujących się na terenie całego kraju i aby zmniejszyć koszty wycieczki wynajmujemy autokary z baz w pobliżu siedziby zamawiającego wycieczkę.

Wyceny wycieczek mają charakter orientacyjny i dokonane zostały dla osób dorosłych przy 46 osobach płatnych, a dla grup młodzieży przy 44 uczniach płatnych i trzech opiekunach gratis - względem niektórych miejscowości zachodniej Polski. Dokładną wycenę wycieczki możemy podać po otrzymaniu informacji dot. ilości osób oraz miejscowości wyjazdu grupy.

"Zielone szkoły" organizowane są w ośrodkach przez nas zwizytowanych i ocenionych pod katem bezpieczeństwa oraz przydatności do wypoczynku i nauki dzieci i młodzieży. Na życzenie rodziców wystawiamy imienne faktury, umożliwiając im w ten sposób skorzystanie z funduszu socjalnego zakładu pracy. Warunkiem jest pisemne zgłoszenie tych osób przez szkołę, najpóźniej przed wyjazdem grupy.Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: