sowie

Adresy instytucji, urzędów, organizacji, firm w Wałbrzychu, Świdnicy, Jeleniej Górze i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Serwis bram Wrocław
2022-03-16 09:03

Sot24.com.pl
57-240 Kamieniec Ząbkowicki
ul. Kolejowa 44
Tel: 74 816 37 24
Mail: serwis@sot24.com.pl


Serwis bram Wrocław

Nasza ekipa serwisowa z Wrocławia cechuje się wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu zapewniamy fachową pomoc. Świadczymy usługi z zakresu serwisu bram i systemów przeładunkowych. W Service On Time Wrocław można zgłosić usterkę lub zamówić przegląd przez stronę internetową, a my skontaktujemy się z Państwem. Aby brama czy rampa przeładunkowa sprawnie funkcjonowała przez wiele lat niezbędna jest jej konserwacja i przegląd, który powinien być wykonywany przynajmniej raz w roku.

Jednak jeśli zauważyli Państwo niesprawność bramy lub rampy koniecznie zgłoście się do nas. Gwarantujemy terminowe wykonanie naprawy i bezpłatną wymianę części eksploatacyjnych w okresie gwarancji. Wymiana blatu czy uszkodzonych odbojów to dla nas żaden problem. Zdiagnozujemy najtrudniejszą usterkę i sprawnie sobie z nią poradzimy, aby mogli Państwo jak najszybciej znów korzystać ze swojej bramy czy rampy przeładunkowej. Dodatkowo udzielamy gwarancji na wykonane usługi, która zapewnia o naszej dokładności i dbałości o klienta.

Naszymi klientami są m.in. salony samochodowe, warsztaty, zakłady produkcyjne oraz wiele innych firm mających w posiadaniu duże budynki, w których sprawdzają się bramy hangarowe, segmentowe, szybkobieżne, harmonijkowe, rolowane i inne. Współpracujemy również z architektami, projektantami czy inwestorami.

Kontakt bezpośredni do serwisu we Wrocławiu:
Telefon: +48 694 477 232
E-mail: zachod@sot24.com.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: