sowie

Adresy instytucji, urzędów, organizacji, firm w Wałbrzychu, Świdnicy, Jeleniej Górze i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Okna aluminiowe, plastikowe Wrocław - NOVIS
2022-01-25 09:18

NOVIS - Okna / Drzwi / Rolety / Bramy
Jana Długosza, lokal 1
31-39 Wrocław

Mail: info@novis.net.pl
Telefony:
71/ 372 67 05
71/ 372 60 87
509 724 834


Okna Veka Wrocław
Firma Novis powstała we Wrocławiu w 2003 roku w wyniku czternastoletniego doświadczenia w zakresie produkcji i sprzedaży stolarki i ślusarki okiennej. Właściwy dobór współpracowników zaowocował dynamicznym rozwojem firmy. Jedną z głównych zalet naszej firmy jest niezwykle korzystna cena w stosunku do oferowanej bardzo dobrej jakości. Podchodzimy zawsze w indywidualny sposób do potrzeb naszych klientów, ponieważ każdy klient jest dla nas wyjątkowy. Jakość naszych prac wykończeniowych znajduje uznanie w oczach osób, które zaufały naszym umiejętnościom, co potwierdzają liczne referencje i ankiety zadowolenia klienta na terenie Wrocławia. Decydując się na wybór naszej firmy możecie Państwo być pewni najlepszej obsługi przez wszystkie lata użytkowania oferowanych przez nas produktów.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Decydującą rolę odegrała rzetelna i zgodna z oczekiwaniami klientów polityka firmy. Profesjonalna obsługa gwarantuje naszym klientom właściwy dobór produktów z palety:

- okna drewniane,
- okna PCV,
- drzwi wewnętrznych i drzwi zewnętrznych (wejściowych),
- ślusarki aluminiowej,
- okien połaciowych,
- rolet, żaluzji,
- konstrukcji nietypowych.

Posiadamy własny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dzięki właściwemu doradztwu pozyskujemy zadowolenie naszych klientów. Między innymi dzięki temu mamy bardzo liczne grono kontrahentów polecający nasz sklep we Wrocławiu.Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: