sowie

Adresy instytucji, urzędów, organizacji, firm w Wałbrzychu, Świdnicy, Jeleniej Górze i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Dom opieki i dom seniora Strzegom
2022-01-11 13:57

Centrum Pielęgnacyjno-Rehabilitacyjne JANTAR-MED Sp. z o.o.
Rybnica Leśna 56, 58-350 Mieroszów
Telefon - 74 847-38-88
E-mail - biuro@jantar-med.pl


Rybnica Leśna, w której usytuowana jest Placówka JANTAR, to malownicze miejsce, otoczone zielonymi łąkami na pograniczu Gór Suchych i Gór Wałbrzyskich, w którym seniorzy znajdują spokój i ciszę.
Seniorze, Dom czeka na Ciebie.

Dom opieki i dom seniora Strzegom, Wałbrzych, Jelenia Góra, Strzegom, Świdnica, Wrocław.

 

Dom Seniora JANTAR zapewnia długoterminową, całodobową opiekę nad osobami w podeszłym wieku. Naszym priorytetem jest tworzenie atmosfery prawdziwych warunków domowych. Podchodzimy indywidualnie do każdego z Mieszkańców, otaczając troskliwą opieką osoby starsze.

 

Odeszliśmy od instytucjonalności placówek publicznych takich jak Dom Pomocy Społecznej, przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich standardów i wytycznych, określonych przez Ustawę o Pomocy Społecznej, w zakresie prowadzenia Placówki zapewniającej całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub osobom w podeszłym wieku.Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: