sowie

Adresy instytucji, urzędów, organizacji, firm w Wałbrzychu, Świdnicy, Jeleniej Górze i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Pompy ciepła, energia odnawialna, fotowoltaika Wałbrzych
2020-08-26 13:49

STAND GROUP Sp. z o.o.
ul. Armii Krajowej 53-55/2
58-100 Świdnica

email: fotowoltaika@standgroup.pl
telefon: +48 531 623 777


Inwestycje w odnawialne źródła energii w tym w fotowoltaikę nie należą do tanich. Powodów jest wiele. Nie czas i miejsce abyśmy je rozważali, bo zainteresowani mają już w tym temacie wyrobione zdanie. Rok 2020 jest następnym rokiem, w którym nasze państwo przygotowało serię dofinansowań. Jest to natomiast pierwszy rok, w którym udział energii ze źródeł odnawialnych ma wynieść 15% w całości produkowanej u nas energii.

- pompy ciepła
- energia odnawialna
- fotowoltaika Wałbrzych

Dostępność źródeł finansowania inwestycji w energię odnawialną w naszym kraju systematycznie wzrasta, co pomaga zainteresowanym podjąć słuszną decyzję oraz zwiększa społeczne zainteresowanie innowacyjnym pozyskiwaniem energii ze źródeł odnawialnych. Nasza firma także wpisuje się, poprzez swoją ofertę, w realizację celów zbieżnych ze zwiększeniem produkcji energii z mikroźródeł fotowoltaicznych.Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: